Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Bazar starých knih, antikvariát, inzerce starých knih, prodám, na prodej

Bazar starých knih v sekci starožitnosti. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte staré knihy, tiskoviny.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6.../ 6

Výpis inzerátů

Automapa ČSSR, MNO, 1964

Cena: 150 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Nakladatel Ministerstvo národní obrany, 1964. Měřítko 1:400000. Plátěné desky, rozkládací. Dobrý stav. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná.

(Keywords: stará mapa, staré mapy, stará vojenská mapa, staré vojenské mapy, staré katasrální mapy, stará katastrální mapa)...
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Automapa ČSSR, MNO, 1964 Detail inzerátu ...

Časopis Salon, sv. ročník IX. 1930

Cena: 1 250 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Kompletní svázaný IX. ročník časopisu Salon z roku 1930. Původní celoplátěná vazba, kvalitní papír, asi 700 stran. Dobové reklamy, články o populárních osobnostech, kvalitní hlubotiskové fotografie, černobílé i barevné reprodukce obálek. Velmi dobrý stav. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná.

(Keywords: starý časopis, staré módní časopisy, staré společenské časopisy, časopisy 1. republika, staré umělecké časopisy, staré společenské časopisy)...
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Časopis Salon, sv. ročník IX. 1930 Detail inzerátu ...
Nabídka
Ročník 1906-7. Nakladatel L. Hipman, Praha. Obsahuje čísla 1-33. Původní celoplátěnná vazba, mírně odřená, jinak vemi dobrý stav. Kvalitní černobílé dobové fotografie osob a objektů. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná.

(Keywords: starý časopis, staré módní časopisy, staré společenské časopisy, časopisy Rakousko-Uhersko, staré umělecké časopisy, staré společenské časopisy z Rakousko-Uherska, František Josef I., Franz Josef, Mladočeši, Staročeši)...
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Časopis Český svět, roč. III, 1907 Detail inzerátu ...

Příručka plastické anatomie, 1951

Cena: 195 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Vladimír Pukl, Příručka plastické anatomie lidského těla pro výtvarníky, 1951. Vydalo Zdravotnické nakladatelství pro Akademii výtvarných umění v Praze. Volné listy v papírovém přebalu, krajích místy mírně pomačkano, 1. vydání, 37 stran příloh, 33 stran. Velmi dobrý stav, běžné opotřebení. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Příručka plastické anatomie, 1951 Detail inzerátu ...

Curwood, Průkopníci svobody, 1930

Cena: 300 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
James Oliver Curwood, Průkopníci svobody, 1930. Nakladatelství Českomoravské podniky. Ediční řada Curwoodův odkaz svazek XXI. Vázaná, šedá celoplátěná vazba s černým tiskem, 306 stran, formát 13,5x19,5cm. Vynikající stav. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Curwood, Průkopníci svobody, 1930 Detail inzerátu ...
Nabídka
James Oliver Curwood, Král šedých medvědů, 1959. Nakladatelství Mladá fronta. Ilustrace R. Kolář. Vázaná, zelená celoplátěná vazba s černým tiskem, 109 stran, formát 15x21cm, papírový přebal chybí. Velmi dobrý stav, běžné opotřebení. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Curwood, Král šedých medvědů, 1959 Detail inzerátu ...

Fr. Langer, Pražské legendy, 1956

Cena: 100 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Středočeské nakladatelství dětské knihy, Praha. Původní celoplátěná okrová vazba s hnědým tiskem, 98 stran formát 17x24,5cm, barevné ilustrace od Cyrila Boudy, papírový přebal chybí. Velmi dobrý stav, běžné opotřebení. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Fr. Langer, Pražské legendy, 1956 Detail inzerátu ...
Nabídka
Nakladatelství Josef R. Vilímek, Praha. Původní poloplátěná okrová vazba s tmavě červeným tiskem, 153 stran formátu 17,5x23,5cm, 5 barevných a 25 jednobarevných ilustrací od Zdeňky Turkové, papírový přebal chybí. Velmi dobrý stav, běžné opotřebení. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Josef Kolář, Bzunďa a Brunďa, 1947 Detail inzerátu ...

Krejčovská abeceda, 1947

Cena: 195 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Dytrtová, Plocková, Pokorná, Krejčovská abeceda, 1947. Nakladatelství Svoboda, Praha. Praktická edice časopisu Naše žena, sv. 3. Nedatováno. Původní brožovaná obálka lehce poškozená a ve hřbetu natržená. Formát 14x21cm, 83 stran s mnoha názornými a vysvětlujícími kresbami v textu a s osmistránkovou barevnou přílohou. Rozměr A5. Dokonalá krejčovská příručka pro hospodyně, odborné školy, jakož i pro krejčí a švadleny z povolání. Názorné střihy. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Krejčovská abeceda, 1947 Detail inzerátu ...

Zmizelá Praha 1., 1946

Cena: 250 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Zmizelá Praha 1. (Staré a Nové Město s Podskalím), 1946. Zdeněk Wirth, V. V. Štěch, V. Vojtíšek. Nakladatelství Václav Poláček, Praha. Formát A5, 181 stran, poloplátěná vazba, papírový přebal chybí. Černobílé fotografické přílohy. Velmi dobrý stav, běžné opotřebení. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Zmizelá Praha 1., 1946 Detail inzerátu ...

Zmizelá Praha 2., 1946

Cena: 250 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Zmizelá Praha 2. (Malá Strana a Hradčany), 1946. Zdeněk Wirth, Cyril Merhout. Nakladatelství Václav Poláček, Praha. Formát A5, 151 stran, poloplátěná vazba, papírový přebal chybí. Černobílé fotografické přílohy. Velmi dobrý stav, běžné opotřebení. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Zmizelá Praha 2., 1946 Detail inzerátu ...

Zmizelá Praha 3., 1947

Cena: 300 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Zmizelá Praha 3. (Židovské Město pražské), 1947. Hana Volavková. Nakladatelství Václav Poláček, Praha. Formát A5, 149 stran, brožovaná vazba vč. přebalu. Černobílé fotografické přílohy. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Zmizelá Praha 3., 1947 Detail inzerátu ...

Zmizelá Praha 4., 1947

Cena: 250 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Zmizelá Praha 4. (Vyšehrad a zevní okresy Prahy), 1947. Zdeněk Wirth, Emanuel Poche. Nakladatelství Václav Poláček, Praha. Formát A5, 158 stran, poloplátěná vazba, papírový přebal chybí. Černobílé fotografické přílohy. Velmi dobrý stav, běžné opotřebení. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> Zmizelá Praha 4., 1947 Detail inzerátu ...

H. Ch. Andersen, Pohádky, 1914

Cena: 150 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
Pohádky a povídky pro děti. Ediční řada Souborná vydání pohádek umělých i lidových, Řada I. H. Ch. Andersen, Svazek I. Nakladatelství B. Stýblo, Praha. Nepůvodní uvolněná plátěná vazba, listy stránek v perfektním stavu. 313 stran, černobílé ilustrace Karel Šimůnek. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> H. Ch. Andersen, Pohádky, 1914 Detail inzerátu ...

J. Verne, Dva roky prázdnin, 1953

Cena: 100 ,-Kč | 14. 05.
Nabídka
SNDK, Praha. Ilustroval L. Benett. Poloplátěná vazba, 304 stran. Desky jsou zašpiněny a mají lehce naražené rohy, knižní blok je v pořádku. Preferuji osobní převzetí a hotovostní platbu. Cena jednatelná....
Přidat do výběru >> kraj: Hlavní město Praha, okres: Praha 6 Zvýhodnit >> J. Verne, Dva roky prázdnin, 1953 Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 6
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Solární bazénový ohřev NEO-FIP >> Solární bazénový ohřev NEO-FIP Kvalitní solární ohřev NEO-FIP trubkový systém pro ohřev bazénů. Nejprodávanější ohřev pro venkovní zahradní bazény. Ohřívejte vodu pro bazén zadarmo.
Bazénové sety v AKCI >> Bazénové sety v AKCI K nadzemnímu nebo zapuštěnému bazénu získáte za akční ceny: pískovou filtraci, bazénové schůdky, skimmer, trysku, písek do filtrace, bazénovou chémii aj.
Bazénová chémie a příslušenství >> Bazénová chémie a příslušenství Kvalitní bazénová chémie od firmy Pooltechnik - chlorové tablety, pH mínus, multifunkční tablety a další. Pooltechnik nabízí i příslušenství k bazénům a technologii. Velkoobchod i maloobchod bazénové chémie a technologie.
Minikamery a špionážní kamery >> Minikamery a špionážní kamery Nabídka minikamer pro sport, skrytých minikamer v klíčenkách, flash disku, brýlích... Široké využití pro sport a špionáž.

Starožitnosti nabízí inzeráty starožitných knih, starých tiskovin. Inzerce starých knih a tiskovin v bazaru starožitností., prodám, na prodej,knihy, antikvariát, staré knihy, bazar knih, tiskoviny


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist